Bizlere destek, tanıtıma katkı...

Kaymakam Helvacı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajında, ’’İlçemizdeki gazetecilerimizin, yaptıkları, çalışmaları ve sunulan hizmetleri vatandaşlarımıza doğru ve hızlı bir şeklide aktarılması noktasında bizlere destek olmakta, yaptıkları haberlerle ilçemizin tanıtımına önemli katkılar sunmaktadırlar’’ dedi.

Bizlere destek, tanıtıma katkı...

Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayınladı. Kaymakam Helvacı mesajında şunları kaydetti;

‘’Dünya ve ülke gündemine ait gelişmeleri kamuoyuna aktararak toplumun haber alma ve bilgilendirme ihtiyacını karşılayan gazetecilik mesleği, sorumluluk gerektiren, zor fakat onurlu mesleklerden birisidir. Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken, bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak, önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler.

İlçemizde bu mesleği yerine getiren gazetecilerimizin, yaptıkları, çalışmaları ve sunulan hizmetleri vatandaşlarımıza doğru ve hızlı bir şeklide aktarılması noktasında bizlere destek olmakta, yaptıkları haberlerle ilçemizin tanıtımına önemli katkılar sunmaktadırlar.

Bu duygu ve düşüncelerle ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde görev yapan basın-yayın kuruluşlarının tüm çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, kendilerine ve ailelerine sağlık ve mutluluklar dilerim.’’

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 09:47

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER