Çetin Turhan: Mutlu çocuklar, güçlü Türkiye’ için…

Meslektaşlarına, velilere ve öğrencilere seslenen Karasu Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan yeni eğitim-öğretim yılı için kutlama mesajı yayımladı. Turhan, öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime devam etmesi için velilerin ve okulların gayretine dikkat çekti.

Çetin Turhan: Mutlu çocuklar, güçlü Türkiye’ için…

   Karasu Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan mesajında;, ‘’Değerli meslektaşlarım, kıymetli velilerimiz ve sevgili öğrenciler, 2019 yılı Mart ayından bugüne çoğunlukla uzaktan eğitim ile devam eden süreç, yaz tatili sonrasında anasınıflarımız ve birinci sınıf öğrencilerimiz için uyum eğitimleri kapsamında 1-3 Eylül tarihleri arasında yüz yüze eğitimle tamamlanmıştır. 6 Eylül itibariyle de tüm eğitim kademelerinde yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını ve mutluluğunu sizlerle birlikte bende yaşıyorum’’ dedi.

‘HEYECANLANDIRIYOR’

   Öncelikle yeni bir heyecanla başlayan 2021-2022 eğitim eğretim yılının ülkemiz, çocuklarımız, eğitim camiamız, velilerimiz ve tüm paydaşlarımız için hayırlı olmasını dileyen Çetin Turhan, ‘’Ülkemizin yarınlarını emanet edeceğimiz gençlerimiz ve çocuklarımız ile okullarımızın arasındaki hasret artık bitti. Onları yeniden eğitim ortamlarında görmek, okullarımızda çocuk seslerini duymak, velilerimiz kadar bizleri de son derece heyecanlandırıyor’’ diye belirtti.

‘ÇALIŞMA SÜRÜYOR’

   Turhan, ‘’Yüz yüze eğitimin devamlılığını sağlamak hem de geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlıklı mekânlarda eğitimlerini sürdürmelerini sağlamak için teknik donanımlarla Covid-19 salgın tedbirleri kapsamında yoğun bir çalışma okullarımızda sürdürülmektedir.  Bu çerçevede büyük bir özveri ile kutsal görevlerini icra eden saygıdeğer öğretmenlerimizin rehberliğinde eğitimin tüm bileşenlerinin el birliği içerisinde hareket edeceklerine ve velilerimizin de üzerlerine düşen sorumluluğu hakkıyla yerine getirme gayreti içerisinde olacaklarına yürekten inanıyorum’’ ifadelerini kullandı.

‘HER ŞARTTA ÖNCELİKLİ BİR YERE SAHİP’

   ‘’Bugünümüzü ve yarınlarımızı imar ederek daha müreffeh kılmak adına sevgiyle, merhametle ve fedakârlıkla hep birlikte yürüttüğümüz çalışmalar ve emek çok değerlidir’’ diyen Milli Eğitim Müdürü mesajına şöyle devam etti; ‘’Eğitim; her şartta, her zaman, hayatımızda öncelikli bir yere sahiptir. Hiç şüphesiz öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime devam etmesi siz değerli velilerimiz ve okullarımızın gayretleriyle doğrudan bağlantılıdır. ‘Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye’ için yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum.’’

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 07:30

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER