banner469

Çetin Turhan: 'Öğretmenlerimiz milletimizin geleceğini tayin edecektir'

Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, ‘’Yurdumuzun her köşesinde fedakârca görev yapan, en zorlu şartlarda dahi mesleklerini sevgiyle icra eden öğretmenlerimiz, her türlü övgü ve takdire layıktır’’ dedi.

Çetin Turhan: 'Öğretmenlerimiz milletimizin geleceğini tayin edecektir'

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayımladı. Turhan mesajında şöyle dedi;

‘’Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, Ülkemizin geleceğinin teminatı olan çocuklarımızı yarınlara en güçlü biçimde hazırlayan, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, ömrünü ve hayallerini bu ülkenin evlatlarına adayan ve yıllar geçse de gönül bağımızı hiç koparmadığımız, kıymetli öğretmenlerimizi en içten dileklerimle selamlıyorum.

BU YOLA AKLINI VE GÖNLÜNÜ KOYAN

     Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine taşıma hedefini görev bilen, bu yola aklını ve gönlünü koyan, geceyi gündüze eş tutan, üreten ve üretim için ilham veren her gün yeni bir şeyler öğrenmeye ve öğretmeye azmeden, dünyadaki bilimsel gelişmeleri takip eden özverili öğretmenlerimiz milletimizin geleceğini tayin edecektir.

HER TÜRLÜ ÖVGÜ VE TAKDİRE LAYIK

     Yurdumuzun her köşesinde fedakârca görev yapan, en zorlu şartlarda dahi mesleklerini sevgiyle icra eden öğretmenlerimiz, her türlü övgü ve takdire layıktır.

Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehit edilen öğretmenlerimiz olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Bu duygu ve düşünceler ile sevgi, şefkat ve bilgi neferleri öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 15:50

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER