CHP 7 bin maske dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanlığı halka ve esnafa ücretsiz maske dağıtımı yaptı. 

CHP 7 bin maske dağıttı

  Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt ve yönetim kurulu üyeleri Sezgin Tetik, Metin Ülker, Candaş Erdoğan, Mehmet Çabuk ile Sevgi Dakak esnafa ve pazarda ücretsiz 7 bin maske dağıttı.

Poşetlenmiş maskeleri ilçe ve pazar esnafının yanı sıra alışveriş yapan, dışarıda işi olan vatandaşlara dağıtan CHP’li heyet, esnaf ve vatandaşın sorunlarını da dinledi.

‘’HER ŞARTTA VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ’’

  Dağıtımı gerçekleştiren CHP İlçe Başkanı Aykut Süt, "Bizler CHP’li olarak her şartta vatandaşımızın yanındayız. Covit-19 sürecinde de vatandaşlarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Maskeler bizlere ulaştı. Biz de CHP İlçe Teşkilatı olarak zaman kaybetmeden maskeleri halka ulaştırıyoruz. Sevgili Sakarya Milletvekilimiz Engin Özkoç ve genel merkezimizin isteği üzerine bugün bu amaçla vatandaşla buluştuk. Bu zor günlerde parti olarak az da olsa halkımızı memnun edebilmek, ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımı fazlasıyla memnun etmiştir. Ayrıca tüm vatandaşlarımıza duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim’’ diye konuştu.

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
TUNA YILMAZTÜRK
TUNA YILMAZTÜRK - 9 ay Önce

Maskeyi CHP dağıtır Sosyal Belediyeciliği CHP yapar ama oyları AKP alır.Halkın eğitim seviyesi yükselmedikçe yerimizde saymaya mahkumuz.

SIRADAKİ HABER