banner181

CHP toplantılarını mahallelerde yapıyor

CHP Karasu İlçe Yönetimi, yönetim kurulu toplantısını Yassıgeçit’te açık havada piknik havasında gerçekleştirdi.

CHP toplantılarını mahallelerde yapıyor
banner183

   Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı, Yassıgeçit Mahallesi’nde hem piknik hem de yönetim kurulu toplantısı yaptı. Toplantıya CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Kerem Erksoy da katıldı.

   CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Kerem Erksoy, İlçe Başkanı Aykut Süt, Belediye Meclis Üyesi Akın Çelik, Metin Ülker, Belediye Meclisi Adayı Yahya Demirkaya, Mahalle Muhtarı Türker Tetik, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Küçüktekin, Sezgin Tetik, İdris Bayram ve partililerin katıldığı toplantının ev sahipliğini yönetim kurulu üyesi Sezgin Tetik ve mahalle muhtarı Türker Tetik yaptı.

ÖZKOÇ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

   Milletvekili Özkoç, son günlerde gündemden düşmeyen Muharrem İnce ile ilgili sorulan soru üzerine yaptığı açıklamada partililere şunları söyledi; ‘’Sayın Muharrem İnce sanırım ne yaptığını kendi de bilmiyor. Benim ilk milletvekili olduğum zaman bana söylediği aynen şöyleydi; ‘Bak Özkoç, sen daha acemi asker gibisin. Ben ise burada komutan konumundayım’ Bu ifadelerle söze başladı. Konuşmalarımız böyle sürerken geldik bu günlere.'' 

UMARIM GÜNDEMDEN DÜŞMEME ADINADIR

ÖZKOÇ, ''Sayın İnce gündemden düşmeme adına böyle bir davranış içindedir umarım. Yok, tam aksine eğer ciddi bir niyeti varsa bilin isterim ki, mutlaka kan kaybeden mevcut iktidarın maddi destekleri ile bu yola başvurduğunu düşünüyorum. Ancak şöyle bir gerçek var; bizim genel merkezin hemen yanında devasa bir bina kiralanmış ve bu binayı da kiralayan Kıbrıslı bir iş adamı. Tabi bu iş adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yakın ilişkileri olan biri ve aldığımız duyumlara göre Sayın İnce parti kurar ise genel merkezinin bu kiralanan bina olduğu söylenmekte. Kısacası kan kaybeden iktidardın ekmeğine yağ sürecek olan biri varsa Sayın İnce’dir.’’ diye konuştu.

   Toplantı sonunda İlçe Başkanı Aykut Süt’ün bir sonraki toplantının Paralı Mahallesi’nde yapılması önerisi kabul gördü ve Paralı’da görüşmek üzere partililer vedalaştı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 11:06

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER