Cihan Emre: 'Siz seçime girmeyin, esnaf başkanını seçer'

Karasu Esnaf Odası başkanlığına bir kez daha aday olacağını açıklayan Cihan Emre, Başkan İlyas Balcı’nın açıklamalarına tepti gösterdi...

Cihan Emre: 'Siz seçime girmeyin, esnaf başkanını seçer'

   6 Mart 2022’de yapılması beklenen Karasu Esnaf ve Sanatkârlar Odası kongresinde başkanlık için iki adayın çekişmesi bekleniyor. Bir önceki kongrede de mevcut başkan İlyas Balcı ile yarışa giren Cihan Emre’nin, bir kez daha Balcı’nın karşısına çıkması kesinleşti.

EMRE’DEN TEPKİ

   Yönetim listesi hazırlıklarını büyük ölçüde tamamlayıp saha çalışmalarına başladığını açıklayan Cihan Emre, Başkan İlyas Balcı’nın “Koltuğu yönetim kurulu eski üyelerinden birine bırakacağım” şeklindeki açıklamasına tepki gösterdi. Emre, sosyal medya hesabından Balcı’ya yanıt verdi. “İsim vermem yanlış olur” diyen Emre, Balcı’nın 2018 seçimleri öncesinde de onay vereceği birinin aday çıkması durumunda seçime girmeyeceği taahhüdünde bulunduğunu hatırlattı.

‘YAVUZYİĞİT ADAYDI’

   Cihan Emre açıklamasında şöyle dedi: “Balcı 2018 seçimlerinde de bu son demiş ancak bir kez daha aday oldu. Üstelik kendi başkan yardımcısı olan Vizyon Resort Oteli sahibi, müteahhit Hüseyin Yavuzyiğit aday olarak çıktığı halde. Balcı o kongrede de bu kez son demişti. Birilerine teslim etmek ne demek? Karasu’da 1750 esnaf var. Balcı aday olmasın, esnaf başkanını seçer.” 

Cihan Emre'nin sosyal medya paylaşımı şöyle:

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2022, 15:26

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan İmamoğlu
Burhan İmamoğlu - 5 ay Önce

Bence demokratik bir yarışa mutlaka girmrlisin Cihan Emre.

SIRADAKİ HABER