Ethem Sancak istifa etmemiş

Korkusuz yazarı Memduh Bayraktaroğlu Ethem Sancak’la ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bayraktaroğlu, “Sancak AKP’den istifa etmemiş, istifaya da niyeti yokmuş” dedi.

Ethem Sancak istifa etmemiş

Memduh Bayraktaroğlu, Korkusuz Gazetesi’nin bugünkü (15 Nisan) sayısında, bir süre önce “Biz Amerika’nın desteğiyle iktidara geldik” şeklindeki konuşması nedeniyle ihraç için disipline verilen ve ardından AKP’den istifa ettiği duyurulan iş insanı Ethem Sancak’a Ethem ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

SANCAK NE DEMİŞTİ?

Ethem Sancak geçtiğimiz günlerde, "Biz Amerika’nın desteğiyle iktidara geldik. Tayyip Erdoğan ile Esad birbirine düşman diye Suriye ile Türkiye neden birbirine düşman olsun? Esad çok adam kesti. Biz adam kesen birçok ülkeyle kardeşiz.  İsrail ile barıştık. İsrail ile barışan hükümet Esad ile niye barışmasın? Birleşik Arap Emirlikleri ile biz kanlı bıçaklıydık. Şimdi bizimle beraberler,” açıklamalarında bulunmuş ve tartışma konusu olmuştu.

Bu sözleri üzerine ihraç istemiyle disipline verilen Sancak’ın partisinden istifa ettiği açıklanmıştı.

HİSSESİNİ SATMIŞTI

Etmem Sancak’ın sahibi olduğu BMC’ye Savunma Sanayii yatırımı için Karasu’da 2 bin 200 dönüm arazi tahsis edilmiş ancak Sancak hisselerini Tosyalı Holding’e devretmişti. Bu devir ve tahsisli arazinin devirden sonraki durumu kamuoyunda hala tartışılıyor.

"AKP'DEN İSTİFA ETMEMİŞ"

Korkusuz gazetesi yazarı  Memduh Bayraktaroğlu, bugünkü köşe yazısında Ethem Sancak'a ilişkin dikkat çeken bir yazı yazarak, "Herkesin,  AKP’den istifa ettiğini zannettiği…ve… İstifa etmiş gibi hakkında yorum yaptığı Ethem Sancak: AKP’den istifa etmemiş… İstifa etmeye  niyeti de yokmuş… Ethem Sancak. Reis’ine kazık attığı iddiaları ise külliyen yalanmış… Halen bütün serveti: Kendi üzerine kayıtlıymış…" ifadelerini kullandı.

Memduh Bayraktaroğlu'nun yazısında Sancak’a ait bölüm o bölümü şöyle:

BİLİYOR MUYDUNUZ?

Herkesin, AKP’den istifa ettiğini zannettiği…

Ve…

İstifa etmiş gibi hakkında yorum yaptığı Ethem Sancak:

AKP’den istifa etmemiş…

İstifa etmeye niyeti de yokmuş…

Ethem Sancak

Reis’ine kazık attığı iddiaları ise külliyen yalanmış…

Halen bütün serveti:

Kendi üzerine kayıtlıymış…

Ve…

Reis’ine duyduğu manevi aşk…

Ve Reis’ine sadakati:

Devam ediyormuş…

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2022, 12:12

Cihan Ersöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER