Gençlik Haftası etkinlikleri başladı

Karasu'da Gençlik Haftası kutlamaları Pazar günü Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu ile başladı. Karasu Gençlik ve Spor İl Müdürü Kemal Ataç, hafta nedeniyle çeşitli organizasyonlar yapılacağını söyledi

Gençlik Haftası etkinlikleri başladı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 103. yıldönümü ile Gençlik Haftası kutlamaları 15 Mayıs Pazar günü itibariyle Kaymakamlık önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı. Karasu Gençlik ve Spor İl Müdürü Kemal Ataç, sporcu öğrenciler ile birlikte Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak saygı duruşunda bulundu ve İstiklal Marşı okundu.

15-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinlikleri çelek sunumu ile başlardı. Hafta boyunca çeşitli organizasyonlar gerçekleştirilecek. 16-18 Mayıs tarihleri arasında sokak basketbolu ve voleybol turnuvası, 17 Mayıs Salı günü saat 11.00’da Doğu Karadeniz Caddesi - Sahil Park arasında 'Gençlik Koşusu' yapılacak.
    19 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 17.00’da Sahil Park’ta toplanılacak olup Plaj Caddesi boyunca Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı’nda sona erecek bisiklet turunun düzenlenmesi.

TURNUVALAR VE GENÇLİK KOŞUSU YAPILACAK

Çelenk sunma programında bir konuşma yapan Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, "Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş mücadelesini başlattığı ve Samsun'a çıktığı tarihi de içine alan haftayı ‘Gençlik Haftası’ olarak kutluyoruz. Bu hafta boyunca voleybol ve sokak basketbolu turnuvası ile ‘Gençlik Koşusu’ yapacağız. 19 Mayıs Perşembe günü ise stadyumda bayramımızı kutlamış olacağız. Bu vesile ile şimdiden siz değerli sporcularımızın ve gençlerimizin bayramını kutlarım" dedi

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 09:45

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER