Hasan Yavuzyiğit; 'Heyecanla karşılıyoruz'

Başkan Yavuzyiğit’ten yeni eğitim-öğretim yılı mesajı...

Hasan Yavuzyiğit; 'Heyecanla karşılıyoruz'

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, 2021-2022 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederek, tüm öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi.

“2021-2022 eğitim-öğretim yılını büyük bir heyecanla karşılıyoruz’’ diyen Başkan Yavuzyiğit; ‘’Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz pandemi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından nihayet okullarına, sınıflarına kavuşuyor. Daha iyi bir geleceğin anahtarının çocuklarımız olduğunu biliyoruz. Milli ve manevi değerlerine bağlı, iyi yetişmiş, donanımlı nesillerin yetişmesi hepimizin ortak hedefidir’’ dedi.

‘’TEDBİRLERE SIKI SIKIYA UYMAYA DEVAM EDELİM’’

Hasan Yavuzyiğit mesajına şöyle devam etti; ‘’Elbette tüm dünya ile birlikte pandemiyle mücadelemiz de devam ediyor. Hem kesintisiz bir eğitim-öğretim yılı, hem de sağlığımız için pandemiyle mücadele tedbirlerine sıkı sıkıya uymaya devam edelim. Özellikle, maske-mesafe ve hijjyen kurallarına sıkı sıkıya uymaya azami özen gösterelim.

Yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyor, sağlıklı, kesintisiz ve başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2021, 17:07

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER