banner469

Kabakoz’a 7 milyonluk hizmet

Uzun süredir altyapı çalışmaları devam eden Kabakoz Mahallesi’nde asfaltlama başladı. Projenin maliyeti 7 milyon lira olarak açıklandı.

Kabakoz’a 7 milyonluk hizmet

   30 Ekim Cumartesi günü sabah saatlerinde başlatılan çalışmaları Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve bazı belediye meclisi üyeleri yerinde inceledi. Burada konuşan Belediye başkanı İshak Sarı, "Karasu'yu yaşanabilir bir kent, daha güzel bir ilçe yapmak için canla başla çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

‘MAHALLEYİ YENİDEN ŞEKİLLENDİRDİK’

   Kabakoz Mahallesi’nde, ana cadde, ara cadde ve sokak olmak üzere altyapısından yağmursuyu hattına, bordüründen kaldırım ve çevre düzenlemesine kadar 25 farklı bölümde gerçekleştirilen altyapı faaliyetleri ile 5km’lik asfalt maliyetinin yaklaşık 7 Milyon TL olduğunu belirten Başkan Sarı proje kapsamında 10 km uzunluğunda bordürmatik, 30 bin m2 fırçalı beton kaldırımın yanı sıra kent estetiği ve trafiği yönlendirecek parklanma alanları, sığınma cepleri tasarımı ile mahallenin  adeta yeniden şekillendirildiğini kaydetti.

   Başkan Sarı “Gerçekleştirdiğimiz hizmetin başta mahalle sakinlerimiz olmak üzere tüm ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2021, 11:02

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 1 ay Önce

Ellerine sağlık Karasu Belediyesinin, fakat birşey de sormak istiyorum, hani borçlardan dolayı birsürü arasa satışı yapılmıştı kasada para yoktu, bu çalışmanın parası nerden geldi acaba, zaten iller bankasına bir sürü borç vardı, belediyeyi hala borçlandırıyorlarmı acaba???

SIRADAKİ HABER