Karasu Belediyesi kar mesaisinde

Karasu’da pazar günü gece saatlerinde başlayan kar yağışı ile birlikte belediye ekipleri ilçe merkezinde ve merkeze bağlı kırsal mahallelerde karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Karasu Belediyesi kar mesaisinde

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda oluşturulan karla mücadele ekiplerinin, başta ana arterler olmak üzere tüm mahallelerde kesintisiz çalışarak kar küreme ve tuzlama çalışması yaptığını söyleyen Belediye Başkanı İshak Sarı;

''PROGRAM ÇERÇEVESİNDE DEVAM EDİYOR''

‘’Karla mücadele çalışmalarının belirli program çerçevesinde devam ediyor. Meteorolojinin uyarısı ile birlikte kar yağışı için günler öncesinden tüm tedbirlerimizi aldık. Yağışın başlaması ile birlikte Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz adeta seferber oldu. Şu anda da Fen İşleri Müdürlüğümüz çok sayıda personel ve iş makinesi ile sahada çalışmalarını sürdürüyor.

''VATANDAŞLARIMIZ MÜSTERİH OLSUN''

Hava sıcaklığının eksi 3 dereceye kadar düşmesi ve beraberinde yağışın devam etmesi dolayısıyla ekiplerimiz büyük bir özveri ile görevlerini yerine getiriyor. Vatandaşlarımız müsterih olsun. Belediyemiz çalışıyor ve bizlerde ekiplerimizin başındayız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2021, 16:46

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER