Karasu Belediyesi'nden çocuklara özel 23 Nisan şenliği

Karasu Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuk şenliği ve çeşitli etkinliklerle kutladı.

Karasu Belediyesi'nden çocuklara özel 23 Nisan şenliği

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle “Çocuk Şenliği” düzenledi. Birbirinden farklı etkinlik ve oyunlarla çocukların eğlenceli vakitler geçirdiği etkinlik 23 Nisan 2022 Cumartesi günü Pazaryeri Otopark alanında gerçekleştirildi.

GÜNÜN TADINI ÇIKARDILAR

Mehter takımının Atatürk Bulvarından gösteri alanına gelmesiyle başlayan çocuk şenliği programında gönüllerince eğlenen çocuklar yüz boyama, çeşitli aktiviteler ve şişme oyun alanlarında günün tadını çıkardılar. Şenlik boyunca çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve Osmanlı şekeri ikram edildi.

‘ÇOK MUTLUYUZ’

“Çocukların yüzündeki gülümseme, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı daha anlamlı hale getiriyor. Yeter ki onlar hep gülsün” diyen Belediye Başkanı İshak Sarı; “Tüm dünya çocuklarının bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı cennet ilçemiz Karasu’da coşkuyla kutladık. Çocuklarımızı, ülkemizin geleceği için en önemli varlıklarımızdan biri olarak görüyoruz.  Bugün, çocuklarımız için birbirinden güzel etkinlikler hazırladık. Mehter takımının gösterisi de gerçekten izlemeye değerdi. Çocuklarımızın, etkinliğimiz aracılığıyla bayramı eğlenerek ve birbirleriyle güzel bir iletişim kurarak kutladığı kanaatindeyim. Onların bu mutlu gününde doyasıya eğlenmelerine vesile olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2022, 18:06

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER