Karasu'nun muhtarları TV'de sorunlarını anlatacak

Bu akşam yayınlanacak olan Muhtarlar Konuşuyor programında Karasu'nun muhtarları konuşacak. TV264’te yer alan program saat 21.00'de ekranlarda olacak.

Karasu'nun muhtarları TV'de sorunlarını anlatacak

   Bu akşam yayınlanacak olan Muhtarlar Konuşuyor programında Karasu'nun muhtarları sıkıntılarını ve düşüncelerini dile getirecek. Alaattin Onur'un sunduğu 'Muhtarlar Konuşuyor' programı bugün (3 Haziran Perşembe) saat 21:00'da TV264 ekranlarında olacak. Kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler için Pazar günü de saat 21.00’da programın tekrarı yayınlanacak. 
   Bu hafta Karasulu muhtarları ağırlayacak olan Muhtarlar Konuşuyor'a Karasu'nun 6 muhtarı katılacak. Sakarya’nın ilk ve tek uydu kanalı olan TV264'teki programa katılacak Karasulu muhtarlar şöyle: Kızılcık Mahallesi muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu, Gölköprü Mahallesi muhtarı Ali Haldız, Akkum Mahallesi muhtarı Mustafa Sağır, Ortaköy Mahallesi muhtarı İsmet Turan, Resuller Mahallesi muhtarı Yusuf Sağır ve Yenidoğan Mahallesi muhtarı Osman Şahin. 
   Programa katılacak olan İsmail Hakkı Topaloğlu, muhtar arkadaşları ile birlikte mahallelerinin sıkıntılarını dile getireceklerini, çözümler konusunda da düşüncelerini ifade edeceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2021, 16:50

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER