Karasulu akademisyen Tele-1 canlı yayınında

Karasulu Dr. Onur Alp Yılmaz Tele-1 canlı yayınında Ukrayna-Rusya krizinin ülkemize ve dünyaya etkileri konularını değerlendirecek.

Karasulu akademisyen Tele-1 canlı yayınında

Karasulu Siyaset Bilimci Dr. Onur Alp Yılmaz 28 Şubat 2022 Pazartesi akşamı Tele 1’de Tunca Mollaveisoğlu’nun sunduğu Anında Manşet programının konuğu olacak.

Canlı yayına Alp Yılmaz’ın yanı sıra Emekli Büyükelçi Onur Öymen, İYİ Parti Dış İlişkiler Başkanı Ahmet Erozan, Ekonomist Prof. Dr. Burak Arzova, ABD’den Siyaset Bilimci Oğul Tuna ve Fransa’dan Siyaset Bilimci Alphan Telek konuşmacı olarak katılacak.

Saat 21.00’de başlayacak olan yayında Ukrayna-Rusya krizi ve bunun komşu ülkelere, AM, ABD ve tüm dünyaya siyasi ve ekonomik yansımaları konularında değerlendirmeler yapılması bekleniyor.

DR. ONUR ALP YILMAZ KİMDİR?

Karasulu Dr. Sibel Yılmaz ve Mali Müşavir Ferşat Yılmaz’ın oğlu olan Onur Alp Yılmaz “Türkiye’de Sosyal Demokrat Düşüncede İdeolojik Dönüşüm: Demokratik Sol Parti” başlıklı teziyle Ankara Üniversitesi’nden doktora derecesini aldı. Onur Alp Yılmaz aynı zamanda, FMV Işık Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışıyor. Akademik çalışmalarının yanı sıra, çeşitli gazete ve dergilerde yayımlanmış çeviri ve makaleleri de bulunan Yılmaz’ın ilgi alanları, siyasi partiler, çağdaş siyasal ideolojiler, Türkiye siyaseti, Türkiye siyasi tarihi, siyaset felsefesi, Kürt sorunu, Türkiye dış politikası ve Osmanlı modernleşmesi olarak sıralanıyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2022, 13:08

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER