Karasu’ya ait üç madde var

Yarın toplanacak Büyükşehir Belediye Meclisinin gündemi açıklandı...

Karasu’ya ait üç madde var

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisinin aylık olağan toplantısı 13 Haziran Pazartesi günü Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) konferans salonunda yapılacak. Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce’nin başkanlık etmesi beklenen toplantı gündeminde Karasu ile ilgili üç madde görüşülüp karara bağlanacak

Bu maddeler şöyle sıralanıyor:

-Yalı Mahallesi, Liman Bölgesi sınırları içinde 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planına yönelik Plan değişikliği teklifinin kabulünün uygun olacağı şeklinde tanzim olunan 02.06.2022 tarihli komisyon raporu.

-Darıçayırı Mahallesi 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı’na ilişkin Belediyesince hazırlanan 1/5000 ölçekli Revizyon Nazım İmar Planı teklifinin rapordaki şekliyle değiştirilerek kabulünün uygun olacağı şeklinde tanzim olunan 02.06.2022 tarihli komisyon raporu.

-Yuvalıdere Mahallesi, 864 nolu parsele yönelik hazırlanan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planının kabulünün uygun olacağı şeklinde tanzim olunan 02.06.2022 tarihli komisyon raporu.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2022, 18:14

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
emin durmuş
emin durmuş - 3 hafta Önce

sayın başkan öncelikle görevini, de en içden dileklerimle başarılar dilerim sayın başkan şahsım istan buldan bir devlet kuruluşundan emekli oldum ilinize bağlı karasu 245 sok no 4 daire 5 nolu daireyi satın aldım istanbul gürültüsünden kurtulmak için ne yazıkki burada da alt yapı yok asvaltı yok bir çamaşır yıkayıp dışarı asamıyoruz tozdan dolayı birde yağmur yağdımıydı sokaklarımız bir deniz gibi oluyor karasu belediyesine resimli olarak birdilekce verdim 3 senedir bir cevap alamadım buraların sorunuyla ilgilenirseniz bizleri çok sevindirirsiniz saygılarım la. Emin Durmuş

SIRADAKİ HABER