Karne hediyeleri Ülkü Ocaklarından

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, yarıyıl tatilinde takdir ve teşekkür alan öğrencilere müjde verdi. Yıldırım, öğrencilere karne hediyesi olarak yapay zekâ teknolojisiyle hazırlanan, Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı Odak2023’ü hediye edeceklerini duyurdu.

Karne hediyeleri Ülkü Ocaklarından

“LİDERİMİZ SAYIN DEVLET BAHÇELİ BEYEFENDİ ÖNDERLİĞİNDE”

Ülkü Ocakları olarak yarıyıl tatilinde takdir ve teşekkür alan öğrencilere karne hediyesi 50 bin adet Odak2023 dağıtacaklarını belirten Genel Başkan Ahmet Yiğit Yıldırım, ‘’Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi adına Türk gençliğine karne hediyesi olarak Odak2023 dağıtacağız. Gençlerimiz karne hediyelerini kendilerine en yakın Ülkü Ocaklarına giderek temin edebilirler’’ dedi.

ODAK2023 NEDİR?

Odak2023 ile ilgili bilgi veren Ülkü Ocakları Karasu Başkanı Mehmet Hocaoğlu; Odak2023'ün okuma hızını artıran odaklanma seviyelerini yükselten ve Türk gençliğine sınavlarında başarı sağlayan yapay zeka teknolojisi ile üretilmiş bir eğitim programı olduğunu söyledi.

Odak 2023 kullanan öğrencilerin derslerinde, lise ve üniversiteye giriş sınavlarında üstün başarı sağladıklarını dile getiren Hocaoğlu, gençlerden bu sene de büyük başarılar beklediklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2022, 16:47

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER