banner368

Kaymakam Dr. Helvacı'dan Kurban Bayramı mesajı

Bugün görevine başlayan Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı’dan Kurban Bayramı mesajı…

Kaymakam Dr. Helvacı'dan Kurban Bayramı mesajı

Yeni Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda bayramın üzüntüye dönüşmemesi adına trafik kurallarına ve salgın tedbirlerine uyulmasına dikkat çekti.

Kaymakam Helvacı mesajında şu ifadelere yer verdi; ''İçerisinde pek çok güzellikleri barındıran Kurban Bayramıyla bir kez daha buluşmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramlar; sevgi, kardeşlik, dostluk, barış, birlik ve beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının coşku ile yaşandığı özel günlerdir. Bu güzel ve coşkulu bayram günlerinde gönül kapılarını birbirimize açmalı, aramıza koyduğumuz mesafeleri kaldırarak şefkat ve merhamet elimizi birbirimize uzatmalıyız. Başta aile büyüklerimiz olmak üzere bütün yakınlarımızı, komşularımızı, şehit yakınlarını ve gazilerimizi, hasta ve kimsesizleri, yaşlılarımızı ziyaret etmeli, fakir ve muhtaç durumda olanlara destek olmalı, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz.

TEDBİRLER ALINDI

Kaymakamlığımız, vatandaşlarımızın huzur ve mutluluk içerisinde bir bayram geçirmelerini temin etmek üzere gerekli güvenlik ve trafik tedbirleri alınmıştır. Bayram günleri sevincinin kedere dönüşmemesi için, tüm sürücülerimizden trafik kurallarına hassasiyetle uymalarını, ailelerini ve milletimizi üzüntüye sevk edecek kazalara mahal vermemelerini istirham ediyorum.

BAYRAMIN ÜZÜNTÜYE DÖNÜŞMEMESİ ADINA…

Başta Karasulu hemşehrilerim olmak üzere Milletimizin ve tüm İslam Aleminin bayramını tebrik ediyorum. Bizi güçlü kılan, bizi bu günlere taşıyan birlik ve beraberliğimizin Kurban Bayramı vesilesiyle daha da güçlenerek kuvvetleneceğine olan inancımı ifade ederken, birbirimize daha sıkı sarıldıkça yakaladığımız milli ruh ve heyecanın da ülkemizi daha ileriye taşıyacağına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle sevinçle karşıladığımız bayramın üzüntüye dönüşmemesi adına tatil bölgelerine ve ailelerinin yanlarına memleketine gidecek vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymalarını, Bayramlaşmalarda sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralına dikkat ederek yapmalarını rica ediyor, Kurban Bayramı'nın ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 15:12

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER