Kaymakam Helvacı; '182 yıllık haklı gurur ve mutluluk'

Kaymakam Helvacı; '182 yıllık haklı gurur ve mutluluk'

Kaymakam Ahmet Naci Helvacı, Jandarma Teşkilatının 182’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Kaymakam Helvacı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Vatanımızın bölünmez bütünlüğünün, milletimizin huzur, can ve mal güvenliğinin temini için zaman mefhumu gözetmeksizin, gece-gündüz demeden cansiperane bir şekilde görevini büyük bir özveriyle yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 182’inci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

KÖKLÜ BİRİKİM

Köklü bir tarihe sahip olan ve yaklaşık iki asırdır gösterdiği bu üstün çaba ve özveriyle Milletimizin derin sevgi ve güvenine mazhar olan, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakar mensuplarıyla böyle onurlu bir görevi ifa eden Jandarma Teşkilatı mensuplarımızın, bu özverili çalışmaları sayesinde bizler toplum olarak huzur ve güven içerisinde yaşamaktayız.

BOYUN EĞMEDEN

Bu başarılı çalışmalar vatandaşlarımızın güvenlik birimlerine olan güven ve desteğini daima arttırmaktadır. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasında bu güne kadar hiçbir tehdide boyun eğmeden görevini yerine getiren kahraman Jandarmamız, bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum.

TEŞEKKÜR

 Bu duygu ve düşüncelerle, İlçe Jandarma Komutanlığı personelimiz başta olmak üzere tüm Jandarma Teşkilatımızın değerli mensuplarına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Vatan uğrunda hayatlarını kaybeden Aziz Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize de acil şifalar ve şükranlarımı sunuyorum. Allah kahraman güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun.”

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2021, 18:11

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER