Kırsal mahallelerde asfalt çalışması mı başladı?

“Kentimizin her köşesinde inançla, aşkla, durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz” diyen Başkan Sarı, Karasu’da asfalt çalışmalarının Hürriyet Mahallesi’yle devam ettiğini söyledi.

Kırsal mahallelerde asfalt çalışması mı başladı?

   Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Cumhur Özkan ile bir araya gelerek devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. 

“DERDİMİZ İLÇEMİZ”

   İlçenin yaşam kalitesini artırmak adına her alanda çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüklerini ifade eden İshak Sarı; “İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bir yandan mevcut yollarımıza yenileme ve düzenleme çalışmalarıyla konfor kazandırırken, bir yandan da çevre düzenleme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Adil hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı aksatmaksızın sürdürüyoruz. Yapmayı planladığımız hizmetlerle cennet ilçemiz Karasu’nun yollarıyla, kaldırımlarıyla, çevre düzenlemeleriyle geleceğin gelişmiş ve modern ilçeleri arasında yerini alacağını ümit ediyoruz. Bunun için gece-gündüz demeden çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz. Çünkü derdimiz ilçemiz” dedi.

HÜRRİYET’E BİN 700 METRE ASFALT

   Bayramdan önce Gölköprü Mahallesi’nde asfalt çalışması yapıldığını belirten Başkan Sarı, Hürriyet’teki çalışma ile ilgili detaylı bilgi verdi. Sarı, “Hürriyet Mahallemizde yaklaşık 1700 m uzunluğunda, ortalama 6 m genişliğinde 2.200 ton asfalt ile mahallemizin asfalt çalışmasını başlattık. Öncesinde zemin hazırlık çalışmalarını tamamladığımız mahallemizin sıcak asfalt çalışmalarını da bir an önce tamamlayıp hemşerilerimizin hizmetine sunmayı planlıyoruz'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2021, 11:08

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER