Kızılay market açacak

Kızılay Karasu Şubesi, yardıma ihtiyacı olan vatandaşların gıda ve giysi ihtiyaçlarını ücretsiz karşılayabileceği Kızılay Market projesini hayata geçiriyor.

Kızılay market açacak

   Kızılay Market açılmak için hazırlanıyor. Şu sıralarda Kızılay Market projesini hayata geçirmek için hazırlandıklarını söyleyen Kızılay Karasu Başkanı Adem Ekşi, ‘’Pandemi dolayısıyla Ramazan ve Kurban bayramlarında marketimizi açamadık. Okulların açılmasıyla birlikte hazırlıklarımıza başladık ve Kızılay Haftası'nın içerisinde olduğumuz bu günlerde en kısa sürede projemizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz’’ diye konuştu.

   Kızılay Marketin giysi bölümüne Sevgi Butiği adını verdiklerini söyleyen Ekşi, LC Waikiki ile yaptıkları anlaşma ile çocuklara, annelere, babalara sıfır giysi ve gıda yardımı yapacaklarını belirtti.

   Kaymakamlık ile koordineli çalıştıklarını söyleyen Başkan Ekşi, ‘’Kaymakamlık bünyesindeki Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı’ndan nakdi yardım alanlara biz de ayni yardım yapacağız’’ dedi.

   Kızılay Market ve bünyesindeki Sevgi Butiği, Merkez Camisi’nin yan tarafında, Vatan İş Hanı’nın ikinci katında yer alacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 14:07

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER