banner379

Kocaali’nin büyük kaybı: İşadamı Ertuğrul Kesik koronaya yenik düştü

Kocaalili işadamı Ertuğrul Kesik, yakalandığı covid-19 virüsü nedeniyle hayatını kaybetti. Yardımsevaer kişiliği ile öne çıkan CHP’nin yönetici ve ilçe belediye başkan adaylarından olan Kesik doğum yeri olan Selâhiye Mahallesi’nde toprağa verildi.

Kocaali’nin büyük kaybı: İşadamı Ertuğrul Kesik koronaya yenik düştü

Kocaali Selâhiye Mahallesi’nden merhum Bahattin Kesik’in (Cambaz) oğlu, Ergün, Erol (merhum) ve Rıdvan Kesik’in kardeşleri işadamı Ertuğrul Kesik covid-19 tedavisi gördüğü hastanede tüm çabalara rağmen kurtarılamadı ve 61 yaşında hayatını kaybetti. Ertuğrul Kesik 31 Mart 2021 Çarşamba günü öğle saatlerinde doğduğu yer olan Selâhiye mahalle mezarlığında gözyaşları içinde toprağa verildi.

Ölümü ilçede büyük üzüntüye neden olan Ertuğrul Kesik Kocaali’de uzun yıllardır hafriyat, akaryakıt bayiliği, inşaat ve fındık ticareti ile fındık sanayii sektörlerinde faaliyet yürütüyordu. Yardımseverliği ile öne çıkan bir isim olan Ertuğrul Kesik başta Kocaali Devlet Hastanesi binası ile Kocaali MYO binası ve okul inşaatları gibi kamu yatırımlarına öncülük eden ekip arasında yer almıştı. İşadamı Kesik, Selâhiye Mahallesi’nde binlerce metrekare parke döşenmesi işine de öncülük edip büyük destek vermişti. Ertuğrul Kesik Cumhuriyet Halk Partisi eski yöneticilerinden ve bir dönem belediye başkan adayıydı.  

Kesik evli ve 2’si kız 1 erkek üç çocuk sahibiydi. Karasu Haber olarak Ertuğrul Kesik’e Allah’tan rahmet diliyor kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabır temennilerimizi iletiyoruz.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 11:43

Cihan Ersöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER