Mega Proje olarak adlandırılan Sahil Projesi'ne başlandı

Karasu Belediyesi sahil düzenleme projesini hayata geçiriyor. Mega proje olarak adlandırılan sahil düzenleme çalışmaları için ilk etap, Doğu Karadeniz Caddesi doğu bölümünde başladı.

Mega Proje olarak adlandırılan Sahil Projesi'ne başlandı

‘’Karasu’nun yıllardır ihmal edilen sahil bandı, belediye tarafından hazırlanan projenin uygulamaya konulması ile yeni bir çehreye bürünüyor’’ diyen Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu sahilini muhteşem bir görünüme büründürecek projenin ilk etabına 30 Aralık 2020 tarihinde başlandığını söyledi.

İKİ ETAP OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen Karasu Doğu Karadeniz Sahil Projesi çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Sarı, zemin düzenleme çalışmalarının 2 etap halinde gerçekleştirileceğini, planlanan projenin ilk olarak Doğu Karadeniz Caddesi doğu bölümünde başladığını belirtti.

YILLARDIR İHMAL EDİLDİ

Başkan İshak Sarı; “Karasu sahil bandı, Karasu için büyük önem taşımaktadır. Tüm halkımız ve hemşerilerimiz sahilimizin Karasu’ya yakışan bir çehreye bürünmesi özlemi içerisinde olduklarını biliyorum. Sahil bandını Karasu’ya yakışır bir görünüme kavuşturmak için hazırladığımız projeyi bugün itibariyle uygulamaya koyuyoruz. Sahil projemiz ile ‘Karasu’da yaşam yeniden başlıyor’ diyerek projemizin İlçemize ve tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 15:03

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
ENVER PEKDEMİR
ENVER PEKDEMİR - 4 hafta Önce

BAŞKANIM KOLAY GELSİN ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN KARASU BÖYLE BIR BAŞKAN GÖRMEDI BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

A.Kadir Alpak
A.Kadir Alpak - 2 hafta Önce

Karasuda güzel şeyler oluyor.Teşekkürler...

SIRADAKİ HABER