banner181

Muhtar Turan'a Emniyetten plaket

Emniyet Müdürü Uğur Duman, salgın dönemindeki özverili çalışmalarından dolayı Ortaköy Muhtarı İsmet Turan’a plaket verdi.

Muhtar Turan'a Emniyetten plaket
banner183

Ortaköy Muhtarı İsmet Turan, Covit 19 salgını döneminde oldukça aktif çalışarak hem mahallesinde hem ilçe genelinde vatandaşlara yardımcı oldu. Ayrıca kamu personeline de destek olmak için elinden geleni yapan Turan, emniyet müdürlüğü ve jandarma komutanlığına maske, kolonya ve dezenfektan dağıttı. Muhtar Turan, vatandaşlara sunduğu bu hizmetlerden dolayı İlçe Emniyet Müdürü Uğur Duman tarafından plaket ile ödüllendirildi.

‘ZOR SÜREÇTE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE GELDİ’

Emniyet Müdürü Duman, ‘’Yaşanan zor süreçte muhtarımız müdürlüğümüze gelerek tüm personelimize maske, kolonya ve dezenfektan dağıttı. Biz de emniyet müdürlüğü olarak, yaptığı jestten dolayı kendisine plaket vermeyi uygun gördük. Bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi.

TURAN TEŞEKKÜR ETTİ

Muhtar İsmet Turan ise, ‘’Salgın nedeniyle ülke olarak sıkıntılar yaşadık. Ben de bir fayda ve katkı sağlayabilmek adına ne yapabileceğimi düşündüm. Bir iş adamımız tarafından malzemeler temin edildi ve öncelikle mahalle halkıma sonra da bizlerin can ve mal güvenliğini sağlayan emniyet güçlerimize bu malzemeleri dağıttık. Bana bu imkanı tanıyan iş adamımıza ve bu plaketi veren Emniyet Müdürümüz Uğur Duman’a teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER