Münir Ali Kara; 'Bu günlerin kıymeti bilinmeli'

‘’Aymazlığa ya da rehavete düşersek eski günlere geri dönmemiz de mümkün olabilir. Bu durumun ana sorumluluğu da velilerimizin üstündedir’’ diyen MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, yeni eğitim-öğretim yılı için mesaj yayımladı.

Münir Ali Kara; 'Bu günlerin kıymeti bilinmeli'

   2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nda Karasu’da 11 bin 396 öğrencinin ders başı yaptığını hatırlatan Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Geride kalan yıl öğrencilerimiz pek çok teknik güçlük yaşayarak uzaktan eğitim almak zorunda kaldı. Derslerin yüz yüze eğitim kadar verimli olmasının mümkün olmadığı bu sürecin yeniden yaşanmaması adına bu günlerin kıymeti bilinmeli” ifadelerini kullandı.

‘VELİLERE BÜYÜK SORUMLULUK DÜŞÜYOR’

   Eğitim öğretim yılının sorunsuz geçmesi noktasında velilere büyük sorumluluk düştüğünü de sözlerine ekleyen MHP İlçe Başkanı Kara, “Öncelikle velilerimizin aşılarını yaptırmaları gerekiyor. Sonrasında çocuklarımızı virüs konusunda tedbirli davranmaya alıştırmalıyız. Maske mesafe ve özellikle temizlik kurallarına harfiyen uymalıyız. Virüs alacağımız önlemlerden güçlü değil. Ancak aymazlığa ya da rehavete düşersek eski günlere geri dönmemiz de mümkün olabilir. Bu durumun ana sorumluluğu da velilerimizin üstündedir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2021, 12:52

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER