banner469

O mahalle asfalta kavuşuyor

Başkan Sarı; “Biz bu ilçeye hizmet etmek için göreve geldik. Allah’ın izniyle her mahallemize, her caddemize hizmetlerimizi götürmeye çalışacağız” dedi. sarı, Kabakoz Mahallesi’nde sıcak asfalt öncesi genel çalışmaları yerinde inceledi...

O mahalle asfalta kavuşuyor

   Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte Kabakoz Mahallesi’nde sıcak asfalt öncesi genel çalışmaları yerinde inceledi.

Planlanan hizmetleri hızlı ve seri bir şekilde etap etap hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan İshak Sarı; “Kentimizin alt ve üst yapı sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Birçok mahallemizde, ilçemizin birçok noktasında sıcak asfalt ve diğer hizmetlerimizle ilgili müdürlüklerimizin titiz çalışmaları devam etmektedir. Allah’ın izniyle imkânlarımız ölçüsünde her mahallemize hizmetlerimizi götürme gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.

Sarı; “Şuan ilçemizin en büyük mahallelerinden biri olan Kabakoz mahallemizde geniş kapsamlı bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. Mahallemizde yağmursuyu altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Asfalt öncesi zemin düzenleme çalışmalarımızın büyük bölümünü bitirdik. Önümüzdeki günlerde bordür, kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarımızı hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bir an önce çalışmaları bitirip buradaki kardeşlerimizi refah seviyesi daha yüksek, daha konforlu, güzel ve temiz yollara kavuşturmak için elimizden gelen her türlü gayreti ortaya koyduğumuzu ifade ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2021, 10:40

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
kenal tertip
kenal tertip - 2 ay Önce

başkanım 605. sokakta Asphalt yok tozdan camları acamiyoruz lütfen bu sikagada Asphalt olsa

SIRADAKİ HABER