O mahalleye doğalgaz geliyor

''Temiz enerji olan doğalgazın mahallemize hem değer hem de kolaylık sağlayacağı düşüncesindeyim'' diyen Başkan Sarı, 8 Mart 2022 Salı günü itibariyle Limandere Mahallesinde doğalgaz için kazı çalışmalarının başladığını söyledi.

O mahalleye doğalgaz geliyor

Limandere’ye doğalgaz için ilk kazma vuruldu, mahalleye kazandırılacak doğalgaz için çalışmalar başladı.

Doğalgaz için ilk çalışmaların başlatıldığı programa Belediye Başkanı İshak Sarı, AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir, Belediye Başkan Yardımcıları, AGDAŞ Yatırım ve Planlama Müdürü Yusuf Ziya Karahan ve mahalle muhtarları katıldı.

8 Mart 2022 Salı günü itibariyle Limandere Mahallesinde doğalgaz için kazı çalışmalarının başladığını söyleyen Başkan Sarı; “Limandere mahallemizde doğalgaz için ilk kazma vuruldu. Temiz enerji olan doğalgazın mahallemize hem değer hem de kolaylık sağlayacağı düşüncesindeyim. Doğalgaz konfor demektir, çevre dostu demektir. AGDAŞ Genel Müdürü Sayın Kenan Demir’den aldığımız bilgiler doğrultusunda yaz sonu itibariyle Limandere mahallemize doğalgazın sağlanması planlanmaktadır. Karasulu ve Limandereli hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2022, 17:34

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER