Odalarda seçim maratonu başlıyor

Kısa adı SESOB olan Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na bağlı esnaf odaları kongreleri için geri sayım başladı. 2022’nin ilk ayında başlayacak maraton Mayıs ayında toplanacak SESOB kongresiyle tamamlanacak

Odalarda seçim maratonu başlıyor

   Karasu’da SESOB’A bağlı iki odadan biri olan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlyas Balcı, oda kongresini Mart ayının ilk haftasında toplamayı düşündüklerini söyledi. Balcı, “Kongremiz herhangi bir aksilik olmadığı takdirde muhtemelen 5 Mart 2022 Pazar günü toplayacağız” dedi. Balcı, oda başkanlığına yeniden aday olduğunu belirtti ve herkese adaylık yolunun açık olduğunu belirtti.

ŞOFÖRLER ODASI ŞUBATTA

SESOB’a bağlı diğer oda olan Karasu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kerim Uyar da Karasu Haber’e yaptığı açıklamada kongrelerini şubat ayı içinde yapacaklarını söyledi. Kongre tarihinin belirlenmesinde Ticaret ve Sanayi İl Müdürlüğü iş takvimine göre belli olacağını ifade eden Uyar, “Bu kurum kongrelerimize temsilci gönderiyor” diye konuştu. Kerim Uyar kongrede bir kez daha başkan adayı olduğunu bildirdi.

EMRE; 'ADAYIM'

Geçtiğimiz kongrede Karasu Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığına aday olan Cihan Emre bu kongrede de İlyas Balcı’nın karşısına rakip olarak çıkmaya hazırlanıyor. Karasu Haber’in konuyla ilgili sorusuna cevap veren Emre, “Başkanlığa adayım ve startımı verdim” diye konuştu.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı için ikinci bir aday henüz çıkmış değil.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2021, 11:31

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER