Öğretmenler Günü törenle kutlandı

Öğretmenler Günü kutlamalarının sürprizi, bir süre önce korona testi pozitif çıkan ve yaklaşık iki hafta evde karantina dönemi geçiren Belediye Başkanı İshak Sarı’nın tören alanında hazır bulunmasıydı...

Öğretmenler Günü törenle kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Karasu Kaymakamlığı bahçesindeki Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan’ın anıta çelenk koymasının ardından saygı duruşu yapıldı, İstiklal Marşı söylendi. İlçe protokolü ve okul müdürlerinin katıldığı tören, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un gönderdiği mesajın okunmasından sonra Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan’ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile sona erdi.

KARANTİNA BİTTİ TÖRENE KATILDI

Öğretmenler Günü kutlamalarının sürprizi, bir süre önce korona testi pozitif çıkan ve yaklaşık iki hafta evde karantina dönemi geçiren Belediye Başkanı İshak Sarı’nın tören alanında hazır bulunmasıydı. Törene katılanlar Başkan Sarı’ya ‘geçmiş olsun’ dileklerini ilettiler.

Başkan Sarı’nın karantina süresinin 21 Kasım Cumartesi günü bittiği ve belediyedeki görevine 23 Kasım Pazartesi günü başladığı öğrenildi.

KİMLER KATILDI

Törene, Kaymakam Ahmet Naci Helvacı, Belediye Başkanı İshak Sarı, Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Emniyet Müdürü Halil Akyol, Jandarma Komutanı Ahmet Tevfik Altunel, okul müdürleri, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile daire amirleri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 16:15

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER