Onlar bayramda da hastanedeydi

Karasu Devlet Hastanesi'nde bayram coşkusu yaşandı. Başhekim Op. Dr. Celalettin Akyol hastane yönetimi ile birlikte personeli ve hastaları odalarında tek tek ziyaret ederek bayramlarını kutlayıp, acil şifalar diledi.

Onlar bayramda da hastanedeydi

Karasu Devlet Hastanesi'nde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Celalettin Akyol, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Oğuzhan Bodur, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız ile birlikte, bayram boyunca mesai yapacak hekim ve sağlık çalışanları ile bayramı hastanede geçirmek zorunda olan hastaları ziyaret ederek bayramını kutladı.

‘ÖZVERİ İLE EN ÖN SAFTA’

Başhekim Akyol, ‘’Gönül dünyamızı zenginleştiren, dini ve milli hislerimizi hareketlendiren, toplumsal hayatı canlandıran, akrabalık bağlarını ve komşuluk ilişkilerini kuvvetlendiren Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Bir nefes sıhhatin idrakini daha iyi hissettiğimiz bu dönemlerde özveri ve şefkatle en ön safta yer alan, her bayramda olduğu gibi bu bayramda da halkımızın huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmesi için nöbet tutan ve tutacak olan sağlık personellerimize kolaylıklar diliyorum’’ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2022, 14:34

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER