Planlı kesinti olmayacak

SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğü,18 Ocak Pazartesi günü ile 21 Ocak Perşembe günü arasında planlı kesintilerin iptal edildiğini açıkladı.

Planlı kesinti olmayacak

Kar yağışıyla birlikte elektrik kesintisiyle mücadele etmek zorunda kalan vatandaşlar SEDAŞ’a tepki göstermişti. Aboneler, SEDAŞ’ın kar nedeniyle enerji kesintisine müdahalede yetersiz kaldığı ve sürekli çağrı merkezini aramalarına rağmen kendilerine cevap veren olmadığını dile getirdi. Elektrik kesintilerinin kablolardaki buz yükünden kaynaklandığını açıklayan SEDAŞ, bir açıklama daha yaparak planlı kesintilerin iptal edildiğini duyurdu ve irtibat numaralarını hatırlattı.

SEDAŞ,18 Ocak Pazartesi günü ile 21 Ocak Perşembe günü arasında planlı kesintilerin iptal edildiğini açıkladı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bölgemizde etkili olan olumsuz hava şartları nedeniyle 18-21 Ocak arası tesis ve bakım çalışmaları için planlanan kesinti programı iptal edilmiştir. SEDAŞ olarak içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’deki 1,9 milyon abonemize enerji hizmetinin sağlanması için abonelerimizin tüm bildirimleri; 186 Müşteri İletişim Hattımız, 0530 919 19 19 Whatsapp Hattımız, SEDAŞ Mobil (Google Play ve App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz) Web-Chat ve Web Online işlemler kanalları ile üzerinden alınmaktadır.”

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 12:16

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER