banner368

Sarı: Bizlere gurur, cesaret ve kendine güven verdi

Başkan Sarı, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106’ıncı yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sarı: Bizlere gurur, cesaret ve kendine güven verdi

"Türk ve dünya tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi, tarihte eşine az rastlanır kahramanlık destanlarından biridir" diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın yayınladığı 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı şöyle:

   Başkan Sarı; "Çanakkale Savaşları, bir milletin birlik ve beraberlik içerisinde, vatan toprağına karşı duyduğu bağlılığın, inancın, azmin ve kararlılığın en büyük simgesidir.

''NELERİ BAŞARABİLECEĞİMİZİ GÖSTERMİŞTİR''

   İmkânsızlıklar içinde çok büyük fedakârlıklar ile kazanılan bu zafer bizlere gurur, cesaret ve kendine güven duygusu vermiş, şartlar ne kadar zor olursa olsun millet olarak neleri başarabileceğimizi göstermiştir. Bugün bizlere düşen görev; atalarımızın bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar yaşatarak, bölünmez bütünlüğümüzü, birlik ve beraberliğimizi korumak, milli değerlerimize sahip çıkarak, bizden sonraki nesillere emanet etmektir.

   Bu vesileyle,  Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve kutsal değerlerimiz uğrunda canını feda ederek bu toprakları bizlere vatan yapan kahraman Şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum."

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 12:15

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER