Sarı: Misafir akını yaşayacağımızı biliyorduk

750 bin misafir ağırladık...

Sarı: Misafir akını yaşayacağımızı biliyorduk
banner238

Dört günlük bayram tatilinde yaklaşık 750 Bin misafiri Karasu’da ağırladıklarını belirten Belediye Başkanı İshak Sarı, başta Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri olmak üzere sahada görevli tüm personellere teşekkür etti.

“AKDENİZ VE EGE SAHİLLERİNİ ARATMADI”

Yerli ve yabancı tatilcilerin en çok tercih ettiği merkezler arasında yer alan Karasu’da, Kurban Bayramı dolayısıyla büyük bir yoğunluk yaşandı. Bu yoğunluğa rağmen tatili sorunsuz geçirdiklerini ifade eden Başkan Sarı; “Dört günlük bayram tatilinde cennet ilçemiz Karasu’ya misafir akını yaşayacağımızı biliyorduk. Bayram öncesi tüm birim amirlerimizle toplantılar düzenleyerek herhangi bir sorun yaşanmaması için önlemlerimizi aldık. Yaklaşık 750 bin civarında, aslında beklediğimiz de bir yoğunluğu ilçemizde yaşadık. Mavi bayraklı plajımız adeta Akdeniz ve Ege sahillerini aratmadı diyebiliriz” dedi.

MÜDÜRLÜKLER SAHADAYDI

Sarı; “Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerimiz 24 saat boyunca saha çalışmalarına devam etti. Bunun yanı sıra, Fen İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Destek Hizmetler Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğümüz ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz kontrollü bir şekilde saha çalışmalarına devam ettiler. Dört günlük bayram tatilinde büyük sorun yaşanmamasında büyük payı olan tüm Belediye personellerimize teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

   

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 17:17

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER