Sarı: Önemli bir kamusal görev

Belediye Başkanı İshak Sarı, ''Mesai mefhumu gözetmeksizin, zorlu şartlar altında görevlerini ifa eden tüm basın mensuplarımıza özverili gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum'' dedi.

Sarı: Önemli bir kamusal görev

“Gazetecilik önemli bir kamusal görevdir” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile bir mesaj yayımladı.

  Başkan Sarı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Toplumların gelişiminde öncü olan gazetecilik mesleği, son derece onurlu, bir o kadar zorlu, saygın ve önemli bir meslek dalıdır. Objektif ve ilkeli habercilik anlayışıyla toplumun bilinçlenmesinde, barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir görev üstlenen basınımız, demokrasi kültürümüzün gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır. Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle basın, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir.

  Bu vesile ile halkımıza doğru haberi en kısa sürede ulaştıran Basın Camiamızın değerli mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER