Semih Toka toprağa verildi

Üç gün kendisinden haber alınamayan ve Pazar günü kalmakta olduğu evde ölü olarak bulunan Semih Toka 9 Kasım Pazartesi günü gözyaşları içinde toprağa verildi.

Semih Toka toprağa verildi

   Üç gün süreyle kendisinden haber alınamayan ve 8 Kasım günü Plaj mevkiinde kaldığı evde cansız bedeni bulunan Karasu Belediyesi emekli personeli Mustafa Toka’nın oğlu Semih Toka, Pazar günü kaldırıldığı Korucuk Hastanesi’ndeki otopsi işlemlerinin ardından 9 Kasım Pazartesi günü öğleden sonra İncilli Mahallesi’ndeki evine getirildi. Talihsiz genç aynı gün günü ikindi vakti Yalı Mahallesi Ulu Camii’nde kılınan namazın ardından Merkez Mezarlığı’nda toprağa verildi.

ZOR GÜNLER GEÇİRİYORDU

   Karasu’da bir süre ayakkabıcılık ve inşaatçılık yapan ve ekonomik kriz dolayısıyla zor günler geçiren Semih Toka’nın ölümü yakınları ve arkadaşları arasında büyük üzüntü yarattı. Bir süredir içine kapandığı ve zaman zaman uyuşturucu kullandığı iddia edilen Toka 31 yaşındaydı ve bekârdı. Toka İnönü İlköğretim Okulu müdürlerinden Sebahattin Toka’nın yeğeniydi.

   Karasu Haber olarak Semih Toka’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Cihan Ersöz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hey gidi hey
Hey gidi hey - 11 ay Önce

Millettin parasını pulunu ye zenginlik tasla havandan geçilmesin sonra intihar veya yuksek dozdan git. VAllahi reva değil bu hiç. Allah affetsin inşAllah ablam

SIRADAKİ HABER