Trabzonlular bir kez daha 'Fehmi Çelebi' dedi!

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği 16. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yeniden aday olan ve tek listeyle seçime giren Prof. Dr. Fehmi Çelebi güven tazeledi.

Trabzonlular bir kez daha 'Fehmi Çelebi' dedi!

   Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Kurulu’na il protokolü ve milletvekilleri ile siyasi parti başkanlarının ilgisi büyük oldu. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz başta olmak üzere Serdivan, Ferizli belediye başkanları, Ak Parti, CHP, MHP, Saadet Partisi il başkanları kongreye katılan isimler arasındaydı. Eski milletvekili Ali İnci de kongrede hazır bulundu.

TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

   Divan başkanlığını Kamil Özkan’ın yaptığı genel kurul yapılan konuşmaların ardından tek liste halinde yapıldı. Yönetimi ile bir kez daha aday olan Prof. Dr. Fehmi Çelebi güven tazeleyerek başkanlığa bir kez daha seçildi. Başkan Prof. Dr. Fehmi Çelebi kongre sonrası tebrikleri kabul etti.

KARASU’DAN BEŞ İSİM

   Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği yeni yönetimi listesinde Karasu’dan beş isim bulunuyor. Başkan Prof. Dr. Fehmi Çelebi Yönetim Kurulu asil listesinde Doğan Çatalbaş ve Mustafa Bektaş’a yer verirken Mehmet Çatalbaş yönetim yedekte, Kenan Çatalbaş ve İsmail Filizfidanoğlu da Yüksek İstişare Kurulu’nda görev aldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2022, 11:22

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER