Vali Kaldırım gece saatlerinde Karasu’ya geldi

Vali Çetin Oktay Kaldırım, yoğun şekilde etkisini sürdüren soğuk ve yağışlı hava nedeniyle gece Karasu’ya gelerek karla mücadele ve yol açma çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Vali Kaldırım gece saatlerinde Karasu’ya geldi

   Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, tüm yurdu etkisi altına alan ve ilçemizde de etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle yapılan çalışmaları yerinde incelemek ve ekiplere moral vermek için gece saatlerinde Karasu’ya geldi.

Saat 02.45’te Karasu’ya gelen Vali Kaldırdım, Karayolları Genel Müdürlüğü Karasu Şefliğini ziyaret etti. Burada yetkililerden yollardaki ulaşım durumu ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Daha sonra Kocaali’ye geçen Kaldırım, burada da Alandere Mahallesi, Melenağzı ve Düzce il sınırında incelemelerde bulundu, ardından Kocaali İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Vali Kaldırım sabahın ilk ışıklarıyla, saat 06.00 sularında Kocaali’den ayrıldı.

Karla mücadele kapsamında ekiplerin büyük bir gayretle yürüttüğü çalışmaları yerinde takip ettiklerini ve sahada olan herkese moral vermek istediklerini ifade eden Vali Kaldırım, Karasu ziyaretini sosyal medya hesabında şöyle paylaştı: “Karasu Karayolları Şefliğimizi ziyaret ederek yoğun bir şekilde aralıksız devam eden karla mücadele çalışmaları hakkında bilgi aldık, gayretli çalışmalarından dolayı ekiplerimize teşekkür ettik…”


 

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2022, 13:25

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER