banner368

Yavuzyiğit: Esnafımıza ve vatandaşlarımıza tekrar hatırlatmak isteriz

Yavuzyiğit, ''Tedbirler noktasında herhangi bir rahatlık gösterdiğimiz zaman, bunların sonuçlarını 1-2 hafta sonra net şekilde görüyoruz'' dedi.

Yavuzyiğit: Esnafımıza ve vatandaşlarımıza tekrar hatırlatmak isteriz

"Korona virüs ile ilgili alınması gereken tedbirleri esnafımıza ve vatandaşlarımıza tekrar hatırlatmak isteriz diyen AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Hemşehrilerimizin bundan sonra daha çok duyarlı olmasını kendi sağlığını, ailesinin sağlığını ve toplumun sağlığını düşünerek maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami derecede uymalarını istirham ediyoruz”

Tedbirler noktasında herhangi bir rahatlık gösterdiğimiz zaman, bunların sonuçlarını 1-2 hafta sonra net şekilde görüyoruz. Kötü sonuçlarla karşılaşmamak için salgın kuralları ne ise bunlara sıkı sıkıya bağlı kalmaya devam edelim.

Salgının kalabalık ortamları sevdiğinin de altını çizen Yavuzyiğit "Düğün, cenaze ve pazar yerleri gibi kalabalık alanlarda çok dikkatli olmalıyız. Aşı bulunana kadar kontrollü yaşam sürmemiz gerekiyor. Maske, mesafe, temizlik kurallarından asla taviz vermemeliyiz. Bu tedbirler tamamen toplum sağlığı için alınmaktadır. Hem kendi sağlığımızı hem de sevdiklerimiz ve diğer vatandaşlarımızın sağlığı için lütfen tedbirlere eksiksiz uyalım.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2020, 14:29

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER