Yılbaşı gecesi sıkı denetim

İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş ve trafik ekiplerine, il merkezinden gelen polis ekipleri ile terörle mücadele birimleri de destek verdi. Olası bir olaya karşı da Polis Özel Harekât timleri ilçe emniyetinde hazır bulundu.

Yılbaşı gecesi sıkı denetim
banner189

Yılbaşı gecesi tüm Türkiye'de olduğu gibi Karasu'da da sıkı denetim uygulandı. İlçenin çeşitli yerlerinde polis kontrol noktaları oluşturuldu ve geniş güvenlik önlemleri alındı.

İlçenin çeşitli bölgelerinde oluşturulan polis kontrol noktalarıyla birlikte yılbaşı gecesi geniş güvenlik önlemleri alan Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş ve trafik ekiplerine, il merkezinden gelen polis ekipleri ile terörle mücadele (TEM) birimleri de destek verdi. Olası bir olaya karşı da Polis Özel Harekât (PÖH) timleri ise ilçe emniyetinde hazır bulundu. Bekçiler cadde ve sokaklarda devriye gezdi. İlçe giriş ve çıkışlarının yanı sıra çeşitli noktalarda yapılan denetimlerde araç sürücülerinin sokağa çıkma belgeleri sorgulandı, tedarik zinciri araçları ile paket servis araçlarının geçişine izin verildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 13:59

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER