Ziraat Bankası Karasu'dan işlem ve ödeme açıklaması!

Tam kapanma sürecinde banka çalışma saatleri, banka işlemi olan vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Maaşımı nasıl çekerim, ikramiyemi nasıl alırım soruları araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu nedenle Ziraat Bankası Karasu şubesinden bir açıklama yapıldı.

Ziraat Bankası Karasu'dan işlem ve ödeme açıklaması!

   Tam kapanma genelgesiyle birlikte bankaların çalışma saatlerinde düzenlemeye gidildi. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan tam kapanma genelgesine göre, 6 Mayıs'ta SSK emeklileri, 7 Mayıs'ta Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emekliklerinin bayram ikramiyeleri hesaplara yatırılacak. Bayram ikramiyelerini almak isteyen vatandaşlar en yakın bankaya gidip gelebilecek. Banka çalışanlarının yasaktan muaf tutulduğu saatler de açıklandı. Bu genelgenin ardından Ziraat Bankası Karasu Şubesi tarafından da bankacılık hizmetleri ve ödeme sistemlerine ilişkin detaylar açıklandı.

Ziraat Bankası Karasu Şubesince yapılan açıklamada:

''Emekli ikramiye ödeme tarihleri; SSK için 6 Mayıs Perşembe günü ve EMSAN + Bağ-Kur için 7 Mayıs 2021 Cuma günü.

Ayrıca; Fındık, Süt, Arıcılık, Hububat ve Dane Mısır Destekleme Ödemeleri; 7 Mayıs 2021 Cuma ve 10 Mayıs 2021 Pazartesi tarihlerinde saat 18.00’den sonra müşterilerimizin hesabına aktarılacaktır.

Bu pandemi döneminde Emekli ikramiyesi ve Destekleme ödemesi alacak müşterilerimizin,

- Maske - Mesafe kurallarına uymalarını rica ederiz’’ denildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2021, 11:52

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER