Zübeyde Hanım'da bayram

Zübeyde Hanım Anaokulu’nun minik öğrencileri, kendilerine armağan bayramlarını neşe içinde, coşku ve bol oyunla kutlandı.

Zübeyde Hanım'da bayram

   Pandemi tedbirleri kapsamında Türkiye’nin tamamında cuma günü resmi tatil olarak ilan edildi. Bunun üzerine 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı programları bir gün öne alınarak pandemi kuralları içerisinde erken kutladı. Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu da kutlama programını 22 Nisan Perşembe günü gerçekleştirdi.

RENKLİ ETKİNLİKLER, OYUNLAR

   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. yıl dönümü nedeniyle Zübeyde Hanım’da birbirinden renkli etkinlikler yapıldı. Minik öğrenciler 10. Yıl Marşı’na coşkuyla eşlik etti. Öğretmenleri ile birlikte 23 Nisan şarkılarıyla dans eden minikler bu etkinliğin ardından oyun alanlarına dağıldılar. Bowlingden, mandal takmaca, horoz oyunu, su taşıma, sandalye kapmacaya kadar doyasıya oynayan çocuklar, Ülkemizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın keyfini çıkardılar.

PAMUK ŞEKERİYLE AĞIZLARI TATLANDI

   Bütün bu etkinliklerin ardından pamuk şeker ikramıyla ağızları tatlanan Zübeyde Hanım’ın minikleri dağıtılan balonlarla görsel bir şölen oluşturdu.

   Okul Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, bu güzel bayram günü için emeği geçen öğretmenlere ve velilere teşekkür ederek tüm öğrencilerinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 15:33

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER