banner469

1112 kilometreyi sıfırladılar

Umde Utkan Eren ve Özge Hilal Turanlı, cumartesi günü Aquapark Otel’de yaptıkları düğün ile evlendi. Mutluluk dolu gecede unutulmaz anlar yaşandı.

1112 kilometreyi sıfırladılar

   Aziziye Mahallesinden Melek-Murat Eren çiftinin oğlu Umde Utkan Eren, Adıyamanlı Münevver-Mehmet Turanlı çiftinin kızı Özge Hilal Turanlı ile hayatını birleştirdi.

ADIYAMAN’DA KINA YAKILDI

Özge Hilal ve Umde Utkan Eren çifti, 6 Kasım Cumartesi günü Aquapark Otel’deki organizasyon ile unutulmaz bir düğün gerçekleştirdi. Aşkı 1112 km mesafede bulan çift yaptıkları düğünle bu mesafeyi sıfırladı.

Düğünden önce 3 Kasım’da Adıyaman’daki kız evinde kına gecesi yapıldı. Burada Turanlı ailesi Eren ailesini, Eren ailesi de Karasu’da Turanlı ailesini çok güzel ağırladı.

EN GÜZEL ANILARA KAZINDI

Düğün başlarken Eren ve Turanlı aileleri davetlileri kapıda karşıladı. Gece boyunca da ev sahipliğinden tam not aldılar. Çiftin düğünle taçlanan özel gününe sevdikleri ve yakınları şahitlik etti.

En güzel anılara kazınan düğün dansının ardından gelin ve damat tebrikleri kabul etti.

Her iki ailenin yakınları ve sevenlerinin Özge Hilal ve Umde Utkan Eren’in bu özel gününü paylaşmak için bir araya geldiği düğünün her anı neşe doluydu. Hareketli ezgilerin birbirini izlediği gecede konuklar pisti hiç boş bırakmadı.

YUVALARINA UĞURLANDILAR

Gelin ve damat, mutluluk dolu gecenin sonunda tüm davetlilerin en güzel dilekleriyle yeni yuvalarına uğurlandı.

Eren ve Turanlı aileleri evlatlarının mürüvvetini görmenin ve yeni kurulan ailenin mutluluğunu paylaştı.

Karasu Haber ailesi olarak biz de Özge Hilal ve Umde Utkan Eren çiftini tebrik ediyor, sonsuz mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2021, 12:04

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER