Gül&Erdem Ulca çiftinin mutluluk haberi...

İlçemizde gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Erdem Ulca, dört ay önce nişanlandığı edebiyat öğretmeni Gül Ustaömer ile dünya evine girdi.

Gül&Erdem Ulca çiftinin mutluluk haberi...

Aziziye Mahallesi’nden merhum Muhammet Ulca ve Mükerrem Ulca çiftinin oğlu Erdem Ulca, Nejdet ve eşi Sevim Ustaömer’in kızı Gül Ustaömer ile evlendi. 14 Ağustos Cumartesi akşamı Lacum Cafe & Restaurant ve Mesire Alanı’nda gerçekleşen kır düğününe her iki ailenin çok sayıda yakını ve sevenleri katıldı. Ulca ve Ustaömer aileleri davetlileri kapıda karşılayarak yakından ilgilendi.

Şık gelinliği ile büyük beğeni toplayan gelin ve damadın ilk dansları büyük alkış aldı. Beş katlı düğün pastasını keserek geceyi daha da tatlandıran çift, ardından tebrikleri kabul etti.

Pandemi sürecinde gerçekten uzun bir aradan sonra Gül ve Erdem Ulca çifti için bir araya gelen dostlar, meslektaşlar ve akrabalar hem çiftin mutluluğunu paylaştı hem de bu özel ortamda hasret giderdi.

Gül ve Erdem Ulca’nın mutluluğunu paylaşan davetliler birbirinden hareketli müzikler eşliğinde pisti hiç boş bırakmadılar. Yüzlere yansıyan mutluluk, çekilen fotoğraflarla da ölümsüzleştirildi.

Gazetemiz köşe yazarı Nilüfer Adviye Ulca, kardeşi Erdem Ulca’nın mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı.

Her iki aile, akraba olmanın ve her dakikası mutlulukla geçen bu özel günü yaşamanın sevinci içindeydi.

Erdem Ulca ve eşi, muhteşem bir ağustos akşamında gerçekleştirdikleri düğün töreninin ardından sevenleri tarafından yeni yuvalarına uğurlandı.

Karasu Haber olarak, birbirlerine çok yakışan Gül ve Erdem Ulca çiftini tekrar tebrik ediyoruz ve mutluluklarının artarak devamını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2021, 16:43

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER