banner469

Sanayici Ayhan İçten kızını evlendirdi

Karasu Aziziye Mahallesi’nden Merhum Hüsamettin Aydın’ın damadı, İstanbul’da metal sanayiciliği yapan iş insanı Ayhan İçten’in kızı Makine Mühendisi Melike İçten, Doğuş Grubu Teknik Eleman yöneticisi Şaban Öztürk’ün oğlu Makine Mühendisi Furkan Öztürk’le hayatını birleştirdi.

Sanayici Ayhan İçten kızını evlendirdi

YELKEN KULÜBÜNDE NİKAH

23 Ekim 2021 Cumartesi günü Kadıköy’deki İstanbul Yelken Kulübü’nde gerçekleştirilen yemekli nikâhta davetlileri kız ailesi Seval-Ayhan İçten çifti ile damadın ailesi Neşe-Şaban Öztürk çifti karşıladı.

Törene Karasu’dan ve İstanbul Metal Sanayii dalında faaliyet gösteren iş insanları ile Doğuş Grubu çalışanlarından ve akademik çevrelerden çok sayıda kişi katıldı.

İstanbul Teknik Üniversitesi İngilizce Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan gelin Melike İçten daha sonra Almanya/Aachen Üniversitesi Makine Mühendisliğinde Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim bölümünde master derecesi aldı. Melike İçten 2 yıldır Münih’teki MTU Uçak Motor Fabrikası’nda mühendis olarak çalışıyor. İngilizce Makine Mühendisliği mezunu olan Damat Furkan Öztürk de halen Münih Üniversitesi’nde doktorasını yapıyor.

Karasu Haber olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2021, 13:53

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER