Topaloğlu ekranlara dönüyor

Çeşitli televizyonlarda program sunuculuğu yapan ve sağlık sorunları nedeniyle işine ara vermek zorunda kalan Karasulu Hasan Topaloğlu yeniden ekranlara dönmek için gün sayıyor.

Topaloğlu ekranlara dönüyor

   Kızılcık Mahallesi doğumlu Hasan Topaloğlu başta Mavi Karadeniz olmak üzere Karadeniz müziği ağırlıklı yayın yapan çeşitli televizyonlarda 5 yıl süreyle başarılı programlara imza atmıştı. Sağlık sorunları dolayısıyla çok sevdiği işine ara veren Topaloğlu bu kez 5 yıl süreyle radyoculuk yaptı. Karasu İmparator FM’de dinleyicileri ile buluşan başarılı sunucu, sağlığının düzelmesi ile birlikte çeşitli TV’lerden gelen teklifleri değerlendirmeye başladı.

‘EYLÜL’DE BAŞLIYORUM’

   Eski kanalı Mavi Karadeniz’den teklif aldığını ve muhtemelen önümüzdeki Eylül ayında ekranlara döneceğini söyleyen sempatik sunucu Topaloğlu, “Stüdyoyu özledim. İnsan yaptığı işi sevdi mi bırakmak istemiyor. Benimkisi uzun bir ayrılık oldu. Radyoyla açığı kapatmak istedim ama gönlüm ve aklım hep ekranlardaydı. Şimdi sağlığım düzeldi. Programlar başladığında bölgemizi ve özellikle ilçemiz Karasu’yu her yönüyle tanıtmak için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

Hasan Topaloğlu programlarına zaman zaman Karasu’dan konuk alacağı sözünü verdi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2021, 13:39

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa eren
Mustafa eren - 2 ay Önce

KarasululardanKarasulu olmaktan gurur duyuyorum

SIRADAKİ HABER