Aziziye eski muhtarı Şakar kalbine yenik düştü

Aziziye Mahallesi eski muhtarı emekli polis memuru Ahmet Şakar geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti. Şakar 18 Ağustos Salı günü (yarın) toprağa verilecek.

Aziziye eski muhtarı Şakar kalbine yenik düştü
banner238

Karasu Aziziye Mahallesi’nde 2014-2019 yılları arasında muhtarlık yapan emekli polis memuru Ahmet Şakar, rahatsızlığı dolayısıyla gittiği hastanede geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

          

Ahmet Şakar 17 Ağustos Pazartesi günü sırt ağrıları şikâyetiyle Karasu Devlet Hastanesi’ne gitti. Şakar, burada yapılan ilk muayenesinin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Edinilen bilgilere göre burada fenalaşan Ahmet Şakar yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Şakar’ın geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybettiği öğrenildi.

EFENDİ KİŞİLİĞİYLE TANINIYORDU

Aziziye Mahallesi eşrafından Fiskobirlik emeklisi Mehmet Şakar’ın oğlu olan 58 yaşındaki Ahmet Şakar evli ve üç kız babasıydı. 5 yıllık muhtarlığının ardından bir daha aday olmayan Ahmet Şakar Osman, Emine ve Hasan Şakar’ın ağabeyi, belediye meclis üyelerinden Ali Şakar’ın amcaoğluydu. Çevresinde sakin ve efendi kişiliği ile bilinen eski muhtar Şakar’ın cenazesi 18 Ağustos Salı günü saat 11.00’de Aziziye Camii’nden kaldırılarak Aziziye Mezarlığı’na defnedilecek.

Karasu Haber Gazetesi olarak merhuma rahmet, Şakar ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 12:49

Cihan Ersöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER