banner379

Kapalı mekan açtırıp içti: Kim bu başkan?

Sakarya’daki siyaset kulisleri, içtiği çok miktarda alkol nedeniyle bindiği otomobiliyle evine giderken aracını durdurduktan sonra direksiyon başında sızıp kalan Başkanı konuşuyor.

Kapalı mekan açtırıp içti: Kim bu başkan?

KAPALI MEKÂNI AÇTIRIP İÇMİŞ

T54’te yer alan kulis haberine göre olay şöyle şöyleymiş:

Söz konusu Başkan bir süre önce pandemi yasakları dolayısıyla kapalı olan bir işyerini, makamının gücünü kullanarak açtırmış ve burada geç saatlere kadar alkol almış. Başkan daha sonra alkolün etkisine aldırmadan aracının direksiyonuna geçerek buradan ayrılmış. Ancak işler istediği gibi gitmemiş ve Başkan aracını durdurup istop etmiş ve sızmış. Yoldan geçen bir sürücü farları yanık kalan aracı tanımış ve durmuş.

EVİNE NASIL GELDİĞİNİ HATIRLAMAMIŞ

Yardımsever tanıdık tek başına bir şey yapamayınca Başkan Bey'in emrindeki personelinden birini telefonla çağırmış ve Başkan Bey gelen araca aktarılmış. Araçta yol boyunca istifra eden Başkan Bey zorlukla evine götürülmüş. Başkan Bey ertesi sabah akşam evine nasıl geldiğini anlamaya çalışmış ancak hatırlayamamış. Ne var ki Başkan işyerine gidene kadar gece olanlar her yere yayılmış. Aradan günler geçtiği halde herkes hem o gece yaşanılanları konuşuyor, hem de Başkan’ın kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyormuş.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2021, 11:16

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
A Y
A Y - 5 ay Önce

Eeeee, kimmiş?

SIRADAKİ HABER