Özden Bilgin ile dört dörtlük söyleşi

Psikolojik Danışman ve Aile Terapisti Özden Bilgin, çok özel konuklarıyla birlikte Dört Dörtlük Söyleşiler adlı programda zoom üzerinden izleyenlerle buluşacak. Etkinlik, herkese açık ve ücretsiz olacak.

Özden Bilgin ile dört dörtlük söyleşi

   ‘’Çok özel konuklarımızla, özden başlayan ve öze dokunan bir söyleşide buluşacağız. Siz de buyurun, sözünüzü paylaşın’’ diyen Psikolojik Danışman ve Aile Terapisti Özden Bilgin, Dört Dörtlük Söyleşiler adlı programda zoom üzerinden izleyenlerle buluşacak.

ÖZEL KONUKLAR

   Etkinliğin herkese açık ve ücretsiz olduğunu belirten Özden Bilgin, ‘’1 Şubat 2022'de saat 20.30'da Binnur Yeşilyaprak, Ayşe Şule Çağlar, Özden Bilgin ve Selma Tekin eşliği ile gerçekleştirilecek olan Dört Dörtlük Söyleşiler 'Tanıkların Gözünden Öz Terapi' etkinliği, Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecek olup sizlerle bağlantı linki paylaşılacak’’ dedi.

KATILIMCILAR ARASINDA ÇEKİLİŞ

   Bilgin, ‘’Dört Dörtlük Söyleşiler konsepti ile etkinliklerimiz farklı konu başlıkları ve içeriklerle her ayın 1'inde gerçekleştirilmeye devam edecek. Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet ve mutluluk duyarız. Katılımcılar arasında çekiliş sonucu 2 kitap imzalı olarak hediye edilecektir’’ diye belirtti.

Kayıt için form: https://forms.gle/dAdiQbrLejKv95R3A

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2022, 10:10

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
ASIYE ÜNGÖRMÜS
ASIYE ÜNGÖRMÜS - 5 ay Önce

Cok keyifli olacak

Aylin Tokcan
Aylin Tokcan - 5 ay Önce

4 gözle bekliyorum

Sevim Mimtas
Sevim Mimtas - 5 ay Önce

Bence harika ve doyumsuz söyleşi

Arzu Gençaslan
Arzu Gençaslan - 5 ay Önce

Merakla bekliyorum

SIRADAKİ HABER