banner388
banner400

Hastanede etkinlik

banner403

Başhekim Op. Dr. Celalettin Akyol, Yaşlılar Haftası nedeniyle yaşlı hastaları ziyaret ederek sağlık durumları ile ilgili bilgi aldı ve çiçek hediye etti.

Hastanede etkinlik
banner399

Karasu Devlet Hastanesi’nde Yaşlılar Haftası dolayısıyla kutlama etkinliği düzenlendi. Hastane Başhekimi Op. Dr. Celalettin Akyol, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız, Hasta Hakları Sorumlumuz Makbule Yıldırım ve hastanemizde görev yapan Psikolog Beyza Biçer ile birlikte hastanede yatan yaşlıları ziyaret etti.

BAŞHEKİM ÇİÇEK VERDİ

Hastaların durumları ile ilgili bilgi alan Başhekim Dr. Celalettin Akyol ziyaretlerde, yaşlıların hayatlarının bu döneminde bakıma, saygı ve sevgiye herkesten ve her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduklarının altını çizdi.
Başhekim Akyol, "Ömrünü, gücünü, yeteneklerini toplum hizmetine adamış yaşlılarımızın kıymetli tecrübelerinden yararlanmak onlarla saygı ve sevgiye dayalı ilişkiler kurmak, bedenen ve ruhen ihtiyaç duydukları dönemde onların yanında olmak en önemli görevlerimizdendir" dedi. Hastalarla konuşan Akyol, çiçek hediye etti.


 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 17:07

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner391

banner390