Hastanenin uzman hekim kadrosu güçleniyor

İdari kadrosunu tamamlayan Karasu Devlet Hastanesi uzman hekim kadrosunu da güçlendirmeye devam ediyor. 7 Mayıs Cuma günü kardiyoloji uzmanı göreve başladı.

Hastanenin uzman hekim kadrosu güçleniyor

   Kardiyoloji Uzmanı Dr. Oğuzhan Bodur poliklinik hizmeti vermeye başladı. Karasu Devlet Hastanesi Kardiyoloji Bölümünden randevu almak isteyen vatandaşlar, 182 Merkezi Hekim Randevu Sisteminden (MHRS), https://www.mhrs.gov.tr internet adresinden ya da hastanemizin Hasta Kayıt Kabul Biriminden poliklinik muayene sırası alabilecek.

''PERSONELİMİZ ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYOR''

Göreve başlayan hekime hayırlı olsun dileğini ileten Hastane Başhekimi Op. Dr. Celalettin Akyol, ‘’Karasu Devlet Hastanesi idari kadrosunu tamamladı ve uzman hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Hastanemize yakın zamanda ataması yapılan Başhekim Yardımcısı ve aynı zamanda Kardiyoloji uzmanı olan Doktor Oğuzhan Bodur hastanemizdeki görevine başladı.

Hastanemizin ilçe ve bölge halkına en iyi sağlık hizmeti vermesi için tüm personellerimiz özveri ile çalışıyor. Aramıza yeni katılan hekim arkadaşımız ile birlikte daha güçlü bir şekilde, halkımıza daha kaliteli sağlık hizmeti vermek için çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürüyoruz’’ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 14:38

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arif BODUR
Arif BODUR - 4 ay Önce

Cenab-I Allah, muvaffak eylesin...

SIRADAKİ HABER