Pazarcılar Derneği Başkanı yoğun bakıma kaldırıldı

Covit-19 testi pozitif çıkan Karasu Pazarcılar Derneği Başkanı Hüseyin Eminoğlu, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Pazarcılar Derneği Başkanı yoğun bakıma kaldırıldı

12 Aralık Cumartesi günü öksürük şikâyetiyle Karasu Devlet Hastanesi’ne başvuran Karasu Pazarcılar Derneği Başkanı Hüseyin Eminoğlu’na uygulanan Covit-19 testinin sonucu pozitif çıktı. Pazar gününden itibaren evinde karantinaya alınan ve ilaç tedavisine başlanan Eminoğlu’nun solunum yetmezliği dolayısıyla bu kez İstanbul Göztepe’de bulunan özel bir hastaneye kaldırıldığı ve burada yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

‘YER BULAMADIK’

Hüseyin Eminoğlu’nun ağabeyi BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, ildeki hastanelerde bulunan yoğun bakım ünitelerinin dolu olması nedeniyle özel hastane tercihi ile karşı karşıya kaldıklarını belirtti. Aynı zamanda Karasu Hastane Yaşatma Derneği başkanı olan Hasan Eminoğlu, “Mükemmel bir hizmet binasına sahip ilçe hastanemize onca çabamıza karşılık yoğun bakım ünitesi kazandıramadık. İnşallah pandemi dönemi bize ders olur ve bu konu yeniden Karasu’nun gündemine gelir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 17:45

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER